מוניות שמשון

אמינות, שירות וזמינות 24/7 מסביב לשעון

טלפון להזמנות 24 שעות ביממה
072-3936225

מתי עושים כיוון פרונט לרכב?

אם ההגה של הרכב שלך רועד בזמן הנסיעה או שאולי הרכב שלך נוטה לכיוון אחד – יתכן שעליך להעביר את הרכב כיוון פרונט במוסך הקרוב אליך.

במאמר זה אציג מה זה בכלל כיוון פרונט ואיך ניתן לטפל בבעיה בצורה קלה, מהירה ופשוטה.

אם הרכב שלך תקול, תמיד ניתן לסמוך על צוות הנהגים של מוניות שמשון. צוות הנהגים של מוניות שמשון זמין עבורך 24 שעות ביממה להסעות עירוניות ובין עירוניות לכל ומכל מקום בארץ. לקבלת שירות ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3936225 ונשמח לעמוד לרשותך.

כיוון פרונט לרכב

מה זה כיוון פרונט?

בעת כיוון פרונט מקצועי במוסך, מכונאי הרכב בודק שצמיגי הרכב פוגשים את הכביש בזווית הנכונה על פי הוראת היצרן (הזווית משנה בהתאם לסוג הרכב).

במקרים בהם צמיגי הרכב פוגשים את הכביש בזווית שאינה נכונה יכולים להיווצר מספר בעיות:

  • בטיחות – אם צמיגי הרכב לא מאוזנים על פי הוראות היצרן, הנהג עלול להרגיש ברעידות של ההגה בנסיעה במהירות בינונית עד גבוהה. לעיתים קרובות, הסיטואציה עלולה להיות מפחידה, כך שהנהג מחזיק בהגה בצורה חזקה לאורך כל הנסיעה.
  • בלאי – אם צמיגי הרכב לא מאוזנים בצורה נכונה, צמיגי הרכב, המתלים, בולמי הזעזועים והצירים ישחקו בצורה מהירה יותר.
  • דלק – אם צמיגי הרכב לא מאוזנים, צריכת הדלק של הרכב תעלה בצורה משמעותית יותר.

מתי עושים כיוון פרונט לרכב?

לפי מוסך גלגלי העיר, פנצ'רייה אשר מעניקה שירות של כיוון פרונט בבני ברק והסביבה, כיוון פרונט או כיוון גלגלים הוא קודם כל עניין בטיחותי.

אם גלגלי הרכב שחוקים לחלוטין או שהרכב רועד במהירויות גבוהות – אלא סימנים מובהקים לבעיית איזון ברכב. כמו כן, נהוג לבצע כיוון פרונט לאחר החלפת צמיגי הרכב הישנים בצמיגים חדשים.

לסיכום, כיוון פרונט או כיוון גלגלים היא פעולה שגרתית אשר מבוצעת כחלק מהתחזוקה השנתית של הרכב. לרוב, עלות העבודה במוסך היא נמוכה מאוד (20₪ – 50₪ לאיזון גלגלים או 200₪ – 300₪ לאיזון פרונט), כך שמומלץ לא לחסוך על הנושא ולשפר את בטיחות הנסיעה שלך.

רוצה להשאיר תגובה?

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button